Ponuka Služieb

Lucid Style sa špecializuje na líčenie a úpravu vlasov v podobe denného a večerného účesu. Poskytované služby sú: svadobné líčenie a účesy, denné a večerné líčenie a účesy, permanentné tetovanie obočia spôsobom Microblading, poradenstvo, osobný styling. Taktiež pravidelne organizujeme workshopy a kurzy líčenia a pôsobenie rozširujeme už aj do ČR. Pre individuálnu ponuku spolupráce nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny sú orientačné.

Klasické líčenie & účes €150

Denné a večerné líčenie je vhodné pre dámy, ktoré majú pred sebou dôležitú udalosť a záleží im na dokonalom vzhľade. Vizáž je prispôsobená predstave klientky, ale aj danej udalosti - či sa jedná o dôležité stretnutie, oslavu, fotenie, kongres a pod. Upravený vzhľad je základom zdravého sebavedomia a vyžarovania každej dámy. K vizáži Vám viem byť nápomocná s vlasovým stylingom. Termíny sa dohadujú len telefonicky.

Poradenstvo €200

Poradenstvo je súkromné stretnutie s klientkou, trvá hodinu a pol. Na tomto stretnutí Vám viem odovzdať moje skúsenosti a pohľad, ako vyzdvihnúť Vaše prednosti, byť Vám nápomocná s líčením denným a večerným, voľbou vhodných produktov. Na stretnutí Vás nalíčim a opíšem Vám môj vykonaný postup. Poradenstvo odporúčam ženám ako rýchle spoznanie sa.

Termíny sa dohadujú len telefonicky na t.č. 0903 500 555 (po-pia 9:00-18:00). Akceptujeme poukážky Benefit Plus.

Svadobné líčenie & účes €300+

Svadobný deň je výnimočný pre každú ženu. Kladiem špeciálny dôraz na trvanlivosť makeupu a účesu. Nevesta sa musí cítiť nádherná po celý deň. Nevesty majú často predstavu ako by chceli vyzerať, no niektoré voľbu make-upu nechávajú na mne. Termíny si dohadujeme len telefonicky na t.č. 0903 500 555 (po-pia 9:00-18:00), následne pre potvrdenie a zazmluvnenie termínu nevesty vypíšu objednávku online. Pre viac informácií prosím navštívte podstránku PRE NEVESTY.

Tetovanie obočia €300-350

Tetovanie obočia touto metódou je veľmi náročné a je dôležité mať dostatočné informácie pred objednaním sa. Microblanding je zákrok povrchového vrezávania pigmentu do pokožky, pri ktorom je podávaný lidokaín pre znecitlivenie. Zákrok je vykonávaný čepieľkou a trvá 90 min. Na termíne je klientka oboznámená s postupom, ošetrovaním a následkami zákroku, pričom písomne súhlasí s dohodnutými podmienkami. Výsledky sú individuálne a závisia od pigmentácie pokožky, čo zohľadňuje aj trvanlivosť obočia (približne 1 rok). Microblanding nie je možné vykonať každej žene, pred objednaním si prečítajte Dôležité informácie.

Termíny sa dohadujú len telefonicky.

Kurzy Lucid Style

Kurz pre dámy do 18 rokov
Kurz pre mladé dámy do 18 rokov je zjednodušená verzia kurzu sebalíčenia prispôsobená pre mladé dámy, ktoré baví líčenie a majú záujem sa naučiť niečo o svojej pleti. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami, tvarovať obočie, vyzdvihnúť na každej z Vás, čo sa Vám na sebe páči, poprípade to spolu objavíme a do úzadia dáme partie, ktoré chceme zakryť. Kurz trvá 4 hodiny.
Aktuálne termíny a prihlášky nájdete na podstránke KURZY. Akceptujeme poukážky Benefit Plus.
Kurz Sebalíčenia €300

Kurz sebalíčenia slúži pre dámy, ktoré majú záujem sa naučiť niečo o svojej pleti, denné a večerné líčenie. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami, tvarovať obočie, vyzdvihnúť na každej z Vás, čo sa Vám na sebe páči, poprípade to spolu objavíme a do úzadia dáme partie, ktoré chceme zakryť. Kurz trvá 5 hodín, kde sa sústreďuje obmedzený počet žien. Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Na praktickej časti sa učíte líčiť na sebe, nie je potrebné mať modelku, viac menej ju na tomto kurze nevyužívame.  Na základe mojej práce Vám viem poradiť vhodné líčenie, či značky, aby ste dosiahli trvanlivosť Vášho líčenia. Dôležité je správna technika líčenia tváre, očí, obočia, pier, či lícnych kostí.

Aktuálne termíny a prihlášky nájdete na podstránke KURZY. Akceptujeme poukážky Benefit Plus.

Kurz tvarovania obočia €100
Kurz tvarovania obočia je určený pre začiatočníčky ale aj pokročilé vizážistky, ktoré majú záujem naučiť sa vyzdvihnúť a tvarovať obočie sebe, ale aj klientkám. Správne tvarované a upravené obočie je neoodeliteľnou súčasťou dokonalej vizáže a veľmi dôležitým faktorom v celkovom vzhľade ženy. Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Na praktickej časti sa učíte líčiť na sebe, nie je potrebné mať modelku.  Na základe mojej práce Vám viem poradiť vhodné líčenie, či značky, aby ste dosiahli trvanlivosť Vášho líčenia.
Aktuálne termíny a prihlášky nájdete na podstránke KURZY. Akceptujeme poukážky Benefit Plus.
Vizážistický kurz €600

Kurz je zameraný pre budúcich kolegov, začiatočníkov. Obsahom kurzu je teoretická a praktická časť. K dispozícii sú Vám líčidlá, štetce a ďalšie pomôcky. Naučíme sa typy pleti, ako postupovať pri líčení rozlišností tváre, oči, formovanie obočia, contouring, starostlivosť o pleť, aké sú základné pomôcky vizážistov. Ukážem Vám triky a tipy k líčeniu. Kurz trvá dva dni po 6 hodín. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami a spracovať make-up tak, aby bol trvácny a správne pigmentovaný. Vysvetlím Vám techniky líčenia a aktuálne trendy. Každého kto má chuť pracovať v tejto sfére čaká množstvo práce s krásou, pod ktorú sa podpíše Váš rukopis. Počet uchádzačov je limitovaný a nepracujeme s modelkami. Učíme sa vzájomne.

Na kurz nie je potrebné nič priniesť. Po absolvovaní kurzu obdržíte certifikát (neakreditovaný). Počet absolventov je obmedzený.

Aktuálne termíny a prihlášky nájdete na podstránke KURZY. Akceptujeme poukážky Benefit Plus.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak