Ponuka Služieb

Lucid Style sa špecializuje na líčenie a úpravu vlasov v podobe denného a večerného účesu. Poskytované služby sú: svadobné líčenie a účesy, denné a večerné líčenie a účesy, permanentné tetovanie obočia spôsobom Microblading, poradenstvo, osobný styling. Taktiež pravidelne organizujeme workshopy a kurzy líčenia po celom Slovensku. V roku 2017 sa posúvame aj do ČR. Pre individuálnu ponuku spolupráce nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny sú orientačné.

Vizážistický kurz €600

Kurz je zameraný pre budúcich kolegov, začiatočníkov. Obsahom kurzu je teoretická a praktická časť. K dispozícii sú Vám líčidlá, štetce a ďalšie pomôcky. Naučíme sa typy pleti, ako postupovať pri líčení rozlišností tváre, oči, formovanie obočia, contouring, starostlivosť o pleť, aké sú základné pomôcky vizážistov. Ukážem Vám triky a tipy k líčeniu. Kurz trvá dva dni po 6 hodín. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami a spracovať make-up tak, aby bol trvácny a správne pigmentovaný. Vysvetlím Vám techniky líčenia a aktuálne trendy. Každého kto má chuť pracovať v tejto sfére čaká množstvo práce s krásou, pod ktorú sa podpíše Váš rukopis. Počet uchádzačov je limitovaný a nepracujeme s modelkami. Učíme sa vzájomne.

Na kurz nie je potrebné nič priniesť. Po absolvovaní kurzu obdržíte certifikát (neakreditovaný). Počet absolventov je obmedzený.

Termíny uvádzam na FB  fanpage  LUCID Style.

Tetovanie obočia €300-350

Tetovanie obočia touto metódou je veľmi náročný zákrok, pri ktorom je dôležité mať dostatočné informácie pred objednaním sa. Microblanding je zákrok povrchového vrezávania pigmentu do pokožky, pri ktorom je podávaný povrchovo lidokaín pre znecitlivenie. Zákrok je vykonávaný čepieľkou a trvá hodinu a pol. Na termíne je klientka oboznámená s postupom, ošetrovaním a následkami zákroku, pričom písomne súhlasí s dohodnutými podmienkami. Výsledky sú individuálne a závisia od pigmentácie pokožky, čo zohľadňuje aj trvanlivosť obočia. Obočie Vám vydrží približne 1 rok. Microblanding nie je možné vykonať každej žene, ktorá permanetnú úpravu obočia už podstúpila, len po dohode, kde je potrebná fotka odlíčeného obočia alebo osobnou konzultáciou.  Microblanding nevykonávam tehotným a dojčiacim matkám a taktiež ženám s herpesom, menštruáciou a s problémami so zrážanlivosťou krvi. V cene sú dve korekcie.

Termíny sa dohadujú len telefonicky.

Svadobné líčenie & účes €300+

Svadobný deň je výnimočný pre každú ženu. Kladiem špeciálny dôraz na trvanlivosť makeupu a účesu. Nevesta sa musí cítiť nádherná po celý deň. Nevesty majú často predstavu ako by chceli vyzerať, no niektoré voľbu make-upu nechávajú na mne. Termíny si dohadujeme len telefonicky z dôvodu náročnosti na prípravu. Po vzájomnej dohode si podmienky potvrdíme písomnou zmluvou, kde si doladíme, či líčenie prebehne v Bratislave v mojich priestoroch, alebo u Vás doma za príplatok, keďže môj čas je veľmi obmedzený a rada umožním služby aj ďalším klientkám. Ak máte svadbu mimo Bratislavy, viem Vám vyhovieť aj s touto požiadavkou, ale iba za podmienok líčenia ďalších osôb. V tomto prípade treba rátať s príplatkom za PHM a aj za môj čas, ktorý strávim cestovaním. Pred svadobným dňom si s Vami rada skonzultujem prípravy, alebo si dohodneme skúšku, ktorá je v cenovej relácii rovnakej ako štandardné líčenie. Ak máte pocit problematických vlasov, či jemnosti vlasov, rada Vám poradím a skonzultujem možnosti telefonicky.

Poradenstvo €200

Poradenstvo je súkromné stretnutie s klientkou, trvá hodinu a pol. Na tomto stretnutí Vám viem odovzdať moje skúsenosti a pohľad, ako vyzdvihnúť Vaše prednosti, byť Vám nápomocná s líčením denným a večerným, voľbou vhodných produktov. Na stretnutí Vás nalíčim a opíšem Vám môj vykonaný postup. Poradenstvo odporúčam ženám ako rýchle spoznanie sa.

Termíny sa dohadujú len telefonicky.

Kurz Sebalíčenia €300

Kurz sebalíčenia slúži pre dámy, ktoré majú záujem sa naučiť niečo o svojej pleti, denné a večerné líčenie. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami, tvarovať obočie, vyzdvihnúť na každej z Vás, čo sa Vám na sebe páči, poprípade to spolu objavíme a do úzadia dáme partie, ktoré chceme zakryť. Kurz trvá 5 hodín, kde sa sústreďuje obmedzený počet žien. Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Na praktickej časti sa učíte líčiť na sebe, nie je potrebné mať modelku, viac menej ju na tomto kurze nevyužívame.  Na základe mojej práce Vám viem poradiť vhodné líčenie, či značky, aby ste dosiahli trvanlivosť Vášho líčenia. Dôležité je správna technika líčenia tváre, očí, obočia, pier, či lícnych kostí.

Termíny uvádzam na FB  fanpage  LUCID Style.

Klasické líčenie & účes €150

Denné a večerné líčenie je vhodné pre dámy, ktoré majú pred sebou dôležitú udalosť a záleží im na dokonalom vzhľade. Vizáž je prispôsobená predstave klientky, ale aj danej udalosti - či sa jedná o dôležité stretnutie, oslavu, fotenie, kongres a pod. Upravený vzhľad je základom zdravého sebavedomia a vyžarovania každej dámy. K vizáži Vám viem byť nápomocná s vlasovým stylingom. Termíny sa dohadujú len telefonicky.