Darčeková poukážka na kurz Lucid Style v Bratislave

300,00

Kurzy Lucid Style slúžia pre dámy, ktoré majú záujem sa naučiť niečo o svojej pleti, denné a večerné líčenie. Dozviete sa množstvo užitočných informácií ohľadom spracovania make-upu, o vhodnom výbere krému, či celkových značkách kozmetického priemyslu. Naučíme sa líčiť so štetcami, tvarovať obočie, vyzdvihnúť na každej z Vás, čo sa Vám na sebe páči, poprípade to spolu objavíme a do úzadia dáme partie, ktoré chceme zakryť. Kurzy trvajú 3-6 hodín, podľa typu. Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť. Na praktickej časti sa učíte líčiť na sebe, nie je potrebné mať modelku. Na základe mojej práce Vám viem poradiť vhodné líčenie, či značky, aby ste dosiahli trvanlivosť Vášho líčenia. Dôležité je správna technika líčenia tváre, očí, obočia, pier, či lícnych kostí.

Termíny kurzov ako aj registrácie nájdete na www.makeupbylucid.com/kurzy

ZAKÚPENIE POUKÁŽKY JE MOŽNÉ LEN PRE KURZY V BRATISLAVE. Poukážku môžete použiť pri registrácii na kurz ako doklad o platbe. 

Po dokončení platby pre Vás vygenerujeme osobitnú poukážku na kurz a zasielame emailom. Na vyžiadanie môžeme zaslať poštou s venovaním, do poznámky v takom prípade uveďte že si prajete dostať poukážku poštou..

Všetky políčka sú povinné
Kategórie:

Možno by sa Vám páčilo…