o Lucid

Lucia Sládečková už na strednej škole podľahla láske k líčeniu keď maľovala svoje spolubývajúce na internáte. Z vreckového tak namiesto jedla si väčšinou kupovala šminky. Lucia vyštudovala fakultu politológie a medzinárodných vzťahov, no ani popri zamestnaní v medicínskej sfére sa nevedela vzdať vášne k líčeniu a urobila si profesionálny kurz líčenia v Prahe, kde vtedy pôsobila.

Poznáme ju pod svojou značkou Lucid Style ako make-up artist, hair stylist. Lucia sa preslávila vďaka účinkovaniu v relácii TV Joj  – Nákupné maniačky a premenami, ktoré vytvárala na klientkách. Húževnatosť, pevná vôľa a jej veselá povaha ju sprevádzajú 8 rokov v tomto biznise.

Lucia miluje Pin-Up Rockabilly štýl, ktoré sú pre ňu charakteristické a vždy je otvorená spolupráci na projektoch v tomto duchu.

Jej úspechom je obsadenosť a spolupráce s hercami, hudobníkmi, jej ateliér navštevujú známe tváre, ako aj klientky ktoré túžia byť krásne pre dôležitú udalosť. Spolupracuje na rôznych projektoch celoslovenského rozmeru, ako napríklad reklamy, photoshootingy, videoklipy a iné.

Lucia bola vyhodnotená ako 6. najvplyvnejšia influencerka roku 2018 podľa Influence Power Index. V tejto štúdii od agentúry Group M sa nezohľadňoval iba počet fanúšikov, ale taktiež dôveryhodnosť a kvalita odozvy. (Zdroj:Forbes).

Lucia je najčastejšie vyhľadávaná na svadobné líčenie a účesy, večerné a denné líčenie a účesy a na permanentné tetovanie obočia. Taktiež organizuje kurzy sebalíčenia a vizážistické kurzy, kde odovzdáva svoje vedomosti a kúsok srdca všetkým zaujemcom o toto povolanie.

Ak máte akékoľvek otázky, navštívte sekciu často kladených otázok – FAQ

PredPo