Pre Nevesty

Milá budúca nevestička,
Veľmi si vážim, že máte záujem zveriť sa práve do mojich rúk počas najdôležitejšieho dňa Vášho života. O tom ako by mal vyzerať deň našej svadby každá z nás sníva už od detstva, a preto pre mňa veľa znamená, že tento deň môžem zdieľať s Vami a pristupujem k nemu patrične zodpovedne. 
LUCID

 

Termíny svadobného líčenia dohadujem LEN TELEFONICKY na tel. čísle 0903 500 555 v pracovné dni od 9:00 do 18:00. Ak nedvíham, zavolám naspäť. Líčim primárne v ateliéri Lucid Style v Bratislave, ale za podmienok, že si objednáte služby pre aspoň 5 ľudí (nevesta + 4 dámy) sa vieme individuálne dohodnúť na líčení aj mimo Bratislavy.

Ak sme už spolu volali a potvrdila som Vám dostupnosť Vami vybraného termínu, pre zazmluvnenie tohto termínu svadobného líčenia prosím vyplňte Objednávkový formulár, ktorý slúži zároveň aj ako zmluva medzi nami. Na odoslanie formulára bude potrebné nahrať doklad o platbe zálohy vo výške 50% dohodnutej ceny za celkové služby. Preto si ho nachystajte. Bez dokladu nie je platná objednávka a nevieme Vám bohužial garantovať termín.

 

Úhradu zálohy môžete realizovať vkladom alebo prevodom na účet v Tatra Banke:

IBAN: SK27 1100 000000 2949061239
SWIFT: TATRSKBX
Majiteľ účtu: Lucid Style s.r.o.

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR OTVORÍTE 
KLIKNUTÍM TU*

*Rozpracovaný formulár si viete uložiť a neskôr sa do neho vrátiť pomocou dočasného odkazu, ktorý dostanete po uložení. Tento odkaz si uchovajte, v opačnom prípade budete musieť začať odznovu. K nám do systému sa Váš formulár dostane až po riadnom vyplnení, podpise a nahratí dokladu o platbe.