Novinky a presný program

Chcete dostávať najnovšie informácie o Babskej jazde vo Vašom meste? Vyberte Facebookovú udalosť daného mesta a kliknite na *Mám záujem* alebo *Zúčastním sa* políčko.

Neunikne Vám tak žiadna novinka, či zmena v rozvrhu. Presné aktivity pridávame postupne.

Udalosti

Máte otázky? My máme odpovede.

 • Čo je Babská Jazda s Lucid Style?

  Ako reakcia na mnoho správ, ktoré denne čítam od Vás, som sa rozhodla prísť za Vami do Vašich miest a užiť si spolu deň plný rôznych aktivít. Doobeda sa pôjdeme zahrať s deťmi a povenujeme sa mamičkovským témam, poobede sa stretneme v obchodnom centre, pofotíme sa, vyjašíme sa, zasúťažíme si a večer zakončíme parádnym workshopom o každodennom líčení.

 • Je Babská Jazda platený event?

  Snažím sa čo najviac ľuďom vyhovieť, a preto babská jazda je rozdelená do viacerých aktivít, z ktorých väčšina je zadarmo, a posledný - večerný workshop - je platené školenie každodenného líčenia. Záleží teda iba na Vás, či chcete len prísť pohrať sa s deťmi či sa iba odfotiť, alebo pozrieť stánok a exkluzívne produkty v obchodnom centre, alebo sa aj niečo nové naučiť.

 • Čo je Workshop Lucid Style?

  Workshop je exkluzívne dvojhodinové školenie organizované vrámci eventov Babská Jazda s Lucid Style. Obsah workshopov bol zostavený na základe najčastejších otázok klientov.

 • Ako dlho trvá workshop?

  Workshopy trvajú 2 hodiny a zameriavajú sa na potreby každej ženy – denné a večerné líčenie. Prvých 90minút budem líčiť a vysvetľovať svoje postupy na modelke, ktorú si vyberiem z prítomných ľudí. Následne bude 30 min. priestor na otázky.

 • Prečo by som sa mala prihlásiť na workshop?

  Cieľom workshopu je naučiť zúčastnených ako dosiahnuť po celý deň trvácny make-up aj ranným 15 minútovým líčením a následne ukázať ako sa dá denné líčenie pretransformovať na výraznejšie večerné líčenie.

 • Čo sa naučíme?

  Počas školenia sa budem zameriavať na starostlivosť o pleť pred a po líčení, vysvetlím rôzne typy pleti, používanie štetcov, nanášanie make-upu, kontúry tváre, zvýraznenie očí, úpravu obočia a prezradím svoje techniky k správnemu líčeniu a spracovaniu make-upu tak, aby vydržal počas celého dňa.

 • Je workshop vhodný aj pre mňa?

  Workshop odporúčam každej žene, ktorá má záujem cítiť sa denne komfortne a sebovedomo, alebo pre každého koho zaujíma svet kozmetiky a krásy.

 • Aký je rozdieľ medzi workshopom a kurzom sebalíčenia?

  Workshop je krátke školenie v celkovom trvaní 2 hodiny, kde líčim na modelke a vysvetľujem svoje postupy, aby som čo najviac ľudí vedela naučiť správnym technikám. Kurz sebalíčenia je komplexný 6 hodinový vzdelávací kurz, ktorý je zakončený certifikátom o absolvovaní. Na kurze sa každý učí líčiť na sebe alebo sa vzájomne učíme jedna na druhej. Pri kurze je priestor hĺbkovo prebrať postupy a techniky líčenia.

 • Budú sa dať lístky kúpiť aj na mieste?

  Z technických a kapacitných príčin sa vstupenky na workshop budú dať kúpiť len v predpredaji na https://www.inviton.eu/event/lucidstyle

 • Som tu nová, kto alebo čo je Lucid Style?

  Lucia Sládečková je známa pod svojou značkou Lucid Style ako make-up artist a hair stylist. Lucia sa preslávila vďaka účinkovaniu v relácii TV Joj – Nákupné maniačky s premenami, ktoré vytvárala na klientkách. V súčasnosti je Lucia najčastejšie vyhľadávaná na svadobné líčenie a účesy, večerné a denné líčenie a účesy a na permanentné tetovanie obočia. Taktiež organizuje kurzy sebalíčenia a vizážistické kurzy, kde odovzdáva svoje vedomosti a kúsok srdca všetkým zaujemcom o toto povolanie. Lucia bola tiež vyhodnotená ako 6. najvplyvnejšia influencerka roku 2018 podľa Influence Power Index.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak